Drużynowe zawody w biegach przełajowych - podwójny sukces naszych reprezentacji.

W dniu 08.10.2015 w Żywcu na terenach ZSA i O w Moszczanicy rozegrane zostały powiatowe zawody w biegach przełajowych.

Pierwsze na dystansie około 800m zaprezentowały się nasze dziewczęta, które po zaciętym biegu zajęły 1 miejsce. W drugiej kolejności startowali panowie, którzy do pokonania mieli 2 petlę o długości około 750 m. Walka trwała do samego końca, a nasza sztafeta uplasowała się na drugim miejscu za reprezentacją ZSBD z Żywca.

Miejsca obu naszych drużyn dały awans do zawodów rejonowych, które 22.10.2015 odbędą się w Zabrzegu.

--- GRATULUJEMY ---

Od lewej: mgr Mariusz Haczek, Kinga Chojnacka, Sabina Słowiak, Anna Caputa, Daria Juraszek, Joanna Urbaś, Ilona Porębska, Justyna Chojnacka, mgr Grzegorz Binda.
Do lewej: mgr Mariusz Haczek, Maciej Szatanik, Michał Stępień, Mateusz Maciejczyk, Kacper Groński, Michał Tomaszek, Mariusz Małysiak, Adrian Słowiak, Krzysztof Skwarek, mgr Grzegorz Binda.