Finał Mistrzostw Polski Juniorów z udziałem Kamila Brysia.

W dniach 28-30 czerwca 2015 w Białej Podlaskiej rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkoatletyce. W Mistrzostwach bardzo dobre 7 miejsce w konkursie trójskoku z nowym rekordem życiowym 14,04m wywalczył uczeń ZSME Żywiec reprezentant żywieckiego MKS-u Szymon Wandzel.

Jak już wcześniej wspominaliśmy zakwalifikował się na nie również zawodnik szkolnego UKS-u Kamil Bryś. Kamil wyjeżdżał na zawody z rekordem życiowym 15,25m. Cel jaki założył przed sobą w tych zawodach to zakwalifikowanie się do finału. Konkurencję Kamila zaplanowano dwuetapowo najpierw  eliminacje grupowe, a później finał z udziałem najlepszych zawodników. Zasady kwalifikacji są bardzo proste albo uzyskuje się wynik wyznaczony przez organizatorów w tym przypadku 16,10m albo awansuje 12-stu najlepszych zawodników z dwóch grup eliminacyjnych. By myśleć o finale w przypadku Kamila trzeba było pchnąć rekord życiowy i już po pierwszej próbie 15.17m było widać, że nasz reprezentant jest w stanie tego dokonać. W drugiej próbie mocno zmobilizowany Kamil uzyskał wynik 15,79m (rekord życiowy poprawiony o 54cm) wynik ten dał mu awans do wymarzonego finału z 11-go miejsca.  Popołudniowy finał pchnięcia kulą juniorów był popisem jednego aktora Konrada Bukowieckiego (22,12m), który w porannych eliminacjach wynikiem 22,21m ustanowił nowy rekord polski.  Drugie miejsce zajął Bartłomiej Stój 18.83m, a trzecie Marcin Wrotyński 18.11m. Kamil uzyskując w finale wynik 15,51m obronił  11-te miejsce z eliminacji.